Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Інтер'єрні тренди, які змінять кухню

Тренди, які змінять інтер'єр кухні

Сучасна кухня вже давно стало приміщенням, яке призначене не лише для приготування їжі. І навіть цей процес сучасні дизайнери, архітектори та виробники побутової техніки змогли перетворити на щось особливе. Все в сучасній кухні покликане полегшити і зробити комфортнішою роботу будь-якої господині. Замовити виготовлення на замовлення сучасних кухонних гарнітурів можна, звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має власне виробництво і повний штат професіоналів і завдяки цьому завжди готова запропонувати своїм клієнтам відмінну якість виробів за доступною вартістю.


Розумний острів


Серед величезної кількості сучасних рішень для кухні лідируючі позиції займає планування кухні з островом. І навіть якщо власник будинку або квартири має в своєму розпорядженні достатній простір, розсувний стіл, який може коротшати або подовжуватися стане дуже корисним. А проблема бризок, яка дуже акутальна для таких кухонь, може бути вирішена за допомогою використання скляних панелей та їх розміщення між витяжкою та стільницею.


Total look


Все частіше і частіше у наші дні можна було помітити тенденцію оформлення кухні та вітальні в єдиному стилі. Це спричинило те, що сучасні виробники самі стали пропонувати елементи для вітальні, єдині за стилем із кухнею.


Потайна кухня


Сучасні дизайнери також пропонують сьогодні ще одну альтернативу для оформлення єдиного простору кухні та вітальні. Вони пропонують сховати зону готування та миття у спеціальні шафи.Ще один варіант сховати все та отримати єдину поверхню – це використання раковин та плит з кришками. Все геніальне просто. Достатньо наслідувати поради дизайнерів і при необхідності вашої кухні просто не стане.


Підвіс над островом


Нещодавно дизайнери стали використовувати у своїх роботах кухонні острови. Сьогодні можна говорити про ще один модний тренд – підвіс над островом. Це логічне продовження, яке дає можливість встановити над островом витяжку, джерело світла або додатковий простір для тарілок та посуду.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.