Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Як організувати крихітну обідню зону на кухні

Невелика обідня зона на кухні

Фахівці стверджують, що навіть якщо місця на кухні дуже мало, це зовсім не привід відмовлятися від функціональної та гарної обідньої зони. Природно, що якісно та повноцінно розташувати на кухні обідню зону без ретельно підібраного кухонного гарнітура просто неможливо. Замовити виготовлення якісного та сучасного кухонного гарнітура на замовлення, можна, звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має власне високотехнологічне виробництво та пропонує своїм клієнтам найкращі рішення щодо вигідної вартості.


Дивлячись на картинки в глянцевих журналах, може здатися, що кухні у людей в інших країнах просто величезні і там люди обідають виключно в кухнях їдалень. Це не так. Майже в усіх країнах світу власники скаржаться на тісноту своїх кухонних приміщень і по-своєму намагаються вирішити питання розміщення обіднього столу на кухні. У нашій реальності можна досить успішно використати досвід інших країн.


Великобританія: довга стільниця


Якщо продовжити стільницю, то її можна використовувати як барну стійку і додаткове місце для організації обіду. Пообідали – прибрали стільці – отримали додаткову робочу зону. Найкраще використовувати такі стільці, які добре ховатимуться під барну стійку та економлять місце на кухні.


Італія: використовувати незручний кут


Це відмінне рішення для вузької кухні, де кут в простінці залишається не використаним. Як правило, в цьому місці розміщують щось непотрібне або залишають порожнім. А можна використовувати його для розташування компактного столика, за яким можуть снідати 2-3 особи.


США: кутова лавка зі спинкою


Це дуже практичне рішення для будь-якої кухні, так як на лавку завжди може сісти більше людей, ніж на стільці, що стоять поруч. А якщо зробити лавку кутовий, то вона взагалі стане ще більш функціональною. На такій кухні можна буде вести приємні розмови за чашкою чаю.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.