Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Який камінь вибрати для стільниці

Натуральний або штучний камінь для виготовлення стільниці

Сучасна кухня може містити в собі безліч різних незвичайних і цілком звичайних рішень. Ми намагаємось облаштувати це приміщення, таким чином, щоб воно було зручним, функціональним та могло прослужити своїм власникам не один рік. Відмінним рішенням для виготовлення кухонних стільниць став натуральний та штучний камінь. Обидва матеріали мають свої недоліки та переваги та користуються великою популярністю для використання у наші дні. Крім стільниці, за функціональність, красу та затишок цього приміщення відповідають також і правильно підібрані, якісні меблі. Замовити виготовлення кухонного гарнітура на замовлення, можна звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має у своєму розпорядженні велике виробництво та використовує в роботі найсучасніші технології виготовлення меблів. І завдяки цьому, завжди може запропонувати своїм клієнтам лише найкращі ціни та якість.Матеріали стільниць


Сучасні технології подарували людям безліч різних матеріалів для виготовлення стільниць. Однак що ж вибрати натуральний або штучний камінь все ніяк не знаходить рішення. Кожен матеріал має своїх прихильників, а ті, у свою чергу, мають непорушні аргументи. Практикуючі професіонали, архітектори, будівельники та дизайнери мають свою думку щодо цього.


Стільниці з натурального каменю


До безперечних достоїнств натурального каменю можна віднести його природний шарм і красу фактур, неповторний малюнок, створений природою, відчуття справжності і живу органіку.Однак натуральний камінь холодний на дотик, і як виявилося, це відчуття подобається далеко не всім. Але загалом усе може залежати від регіону проживання. У спекотному кліматі така стільниця може бути приємним бонусом. Деякі дизайнери переконані, що живий та натуральний камінь має живі хвилеві вібрації. Стільниці з натурального каменю відрізняються міцністю та витривалістю.


Стільниці зі штучного каменю


Стільниці зі штучного каменю, завдяки використанню сучасних технологій виробництва, є дуже близьким та якісним аналогом натурального каменю. Агломерат мало чим відрізняється від природного каменю. Штучний камінь має більшу палітру кольорів, що відкриває великі можливості при оформленні інтер'єрів з його допомогою. Він є мінеральним наповнювачем і пігментами в акриловій смолі і завдяки цьому, стільницю, виконану з цього матеріалу можна досить легко реставрувати при необхідності. Переваги та недоліки матеріалів очевидні, вибір залежатиме від переваг майбутніх власників кухні.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.