Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Кухня на замовлення

Кухня на замовлення – ексклюзив та вигода

Бізнес з виробництва кухонних гарнітурів, які б відповідали параметрам приміщення, став дуже затребуваним. Така популярність обумовлена ​​тим, що можливість заощадити і без того невеликий простір кухні може дати тільки меблі, виготовлені на замовлення. Такі меблі будуть повною мірою відповідати параметрам приміщення. Замовити виготовлення кухні на замовлення на сучасному виробництві, можна звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Завдяки використанню сучасного обладнання та наявності власного виробництва компанія пропонує своїм клієнтам якісні рішення щодо доступної вартості.

Зробити замовлення

Кухня на замовлення


Меблі, зроблені за індивідуальними мірками, дають можливість своїм власникам використовувати абсолютно всю корисну площу. А можливість вбудувати побутову техніку на кухні можна назвати чудовим шансом для створення унікального інтер'єру. Такий інтер'єр буде дуже зручний у плані приготування їжі, а також різноманітних вишуканих страв. Не менш популярними є сьогодні кухні, які складаються з індивідуальних модулів. Комбінувати такі модулі можна так часто, як хочеться власникам приміщення. Таким чином, можна щоразу освіжати інтер'єр і робити його унікальним та ексклюзивним. При покупці кухонного гарнітура з ДСП найкраще попередньо перевірити його на предмет покриття полімерним складом.


Стилі та рішення


Різноманітність стилістичних напрямків, на які сьогодні багата сфера виготовлення кухонних гарнітурів на замовлення просто вражає.Молодші люди віддають перевагу стилям хай-тек або модерн, а більш доросле покоління віддає перевагу класичним меблям для кухні. Сучасна кухня покликана спростити роботу домогосподарки та зробити приємним перебування на ній усіх мешканців будинку. Саме тому так потрібні на ній різні ящики та шафки, які натискаються простим натисканням. Для обробки сучасних кухонних меблів використовують скло, пластик та метал. Грамотно підібрана фурнітура робить меблі ще більш естетичними та стильними.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.