Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Кухня з аркою – особливості та фото

Кухня з аркою

У наші дні все більше людей ухвалюють рішення про перетворення своєї кухні за допомогою арки. Таке рішення в дизайні може не тільки змінити вигляд приміщення, але і відкрити його нові грані. Природно, що перш ніж приймати рішення про такі кардинальні зміни, необхідно подбати про те, щоб арка гармонувала із загальним дизайном приміщення та кухонним гарнітуром, який буде розташований або вже їсти на кухні. До речі, виготовлення відповідного варіанту на замовлення можна замовити у компанії Кухні Іванова. Виробництво меблів – це один із основних напрямків діяльності компанії. Якість виробів завжди на висоті, а вартість приємно здивує будь-якого покупця.

Зробити замовлення


Арка на кухні може стати оригінальним рішенням для кухонних приміщень, як маленького, так і великого розміру. Фото різних стильових рішень використання арок можна легко знайти в Інтернеті. Але перед тим, як оформити плани з облаштування арки, найкраще попередньо ознайомитися з деякими особливостями використання такого рішення в інтер'єрі.Існує безліч варіантів дизайну арки. Більшість людей звикли до того, що арка є прорізом з кутами або повноцінним півколом. Цей варіант вважається класичним і може підійти під будь-який інтер'єр.Арка в стилі модерн відрізнятиметься великими розмірами, а також нестандартним зовнішнім виглядом. Серед переваг такого рішення можна відзначити той факт, що він завжди закінчується досить високо і просто не в змозі з'їдати приміщення. Як результат – повна відсутність будь-яких перешкод для руху або переміщення.

Арка-романтика. Цей вид арки може ідеально підійти для кухні, де є широкий вхід. Основною відмінністю такої конструкції можна назвати наявність трьох прямих боковин. А в місцях зведення бічних частин та верху створюється радіус.Кухня з аркою - це відмінне рішення для дизайну інтер'єру. Арка завжди дає нові можливості для зонування простору, створення акцентів на найважливіших частинах приміщення та виділення обідньої зони.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.