Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Кухня, поєднана з вітальнею

Меблі для кухні поєднані з вітальні

Для більшості наших співвітчизників, дизайнерський прийом при якому кухня поєднується з будь-яким приміщенням не є новим. Його вже давно і часто використовують у наших будинках чи навіть квартирах. І часто до такого рішення вдаються при облаштуванні тих жител, у яких кухня має досить скромні розміри або вітальня повною мірою не відповідає вимогам власників. Досить часто можна навіть зустріти рішення, коли при об'єднанні кухні та вітальні приєднують навіть коридор та передпокій. І отримане в результаті такої перепланування світле та просторе приміщення можна облаштувати так, як хочеться, практично без обмежень. Наприклад, якісні меблі на замовлення можуть виготовити фахівці компанії Ivanovamebli. Компанія має власне виробництво і може запропонувати своїм клієнтам кухонні гарнітури різних розмірів.

Зробити замовленняПереваги і недоліки


Як і будь-який прийом дизайну, який використовується для оформлення приміщень, об'єднання кухні та вітальні має свої плюси та мінуси. До переваг такого рішення можна віднести отримання великого, просторого та світлого приміщення, в якому можна розташувати відразу кілька функціональних зон. У квартирах, де кухня дуже маленька, з'єднання з суміжною кімнатою дає можливість організувати обідню зону поруч із робочою. Об'єднання двох приміщень значною мірою скоротить трафік у самому приміщенні. До недоліків такого рішення можна віднести той факт, що всі запахи та звуки з кухні завжди потраплятимуть у вітальню.А прибирати таку кухню доведеться частіше і ретельніше, оскільки вона буде об'єднана з робочим приміщенням.

Рішення


При правильному плануванні об'єднання цих приміщень і при правильному виборі або розміщенні меблів можна легко звести нанівець всі ці недоліки. Однак, потрібно бути готовим до того, що такий ремонт, оздоблення, меблі та техніка коштуватимуть грошей. Необхідно придбати безшумні побутові прилади, якісні оздоблювальні матеріали та замовити виготовлення меблів за індивідуальним рішенням, яке відповідатиме всім правилам ергономіки.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.