Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Нові кухонні розробки

Нові розробки для кухні

Кухня мрії або кухня майбутнього – багато сучасних господинь вже мають у своєму розпорядженні це функціональне та комфортне приміщення. Однак величезна кількість технологій, розробок та пропозицій виробників техніки, меблів, архітекторів та дизайнерів ще не дійшли до вітчизняного споживача. Проте замовити виготовлення сучасного та якісного кухонного гарнітура можна, звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має власне високотехнологічне виробництво та використовується у своїй роботі останні розробки зі світу меблів.


Кухня у будинку


Історично склалося, що саме жінка є основною хранителькою вогнища. Але не всім господаркам пощастило і не всі вони мають ген, який відповідає за магію кулінарії. І тоді нам доводиться використовувати різні пристрої та рішення, які допомагають значною мірою полегшити їм життя.


Розумна духовка


Нещодавно, один з провідних виробників побутової техніки компанія V-ZUG знайшла відмінне рішення і змогла поєднати три в одному – духову шафу, пароварку та НВЧ-піч. У результаті вийшов думаючий прилад, який вміє самостійно визначати властивості продукту, що готується. Така піч задає потрібний режим температури та вологості та визначає на якому етапі приготування їх активувати. Іншими словами, кулінарні навички та хитрощі будуть більше не потрібні. Готуватиме сама духовка.


Невидима кавоварка


Навіть ті, хто не вміє готувати напевно люблять гарну каву і п'ють її досить багато. Сучасні технології пропонують сучасним шанувальникам кави, невидимі кавоварки TopBrewer.Цей апарат вбудовується в нижній модуль будь-якої кухні і вміє варити каву різними способами. Пристрій готує чай, каву, підігріває воду чи молоко. Підключається до телефону або планшета і просто управляється з нього.


Колонки у кухонному цоколі


Крім гарної кави, на кухні приємно і багатьом подобається багатьом слухати музику. Для шанувальників віденської опери німецький виробник Nolte Küchen розробив інноваційну цокольну систему з аудіосистемою і колонками, що вбудовується. Керування здійснюється за допомогою телефону або за допомогою Bluetooth.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.