Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Особливості оформлення кухні в англійському стилі

Кухня в англійському стилі

Дизайнери стверджують, що використання англійського стилю у всіх без винятку приміщеннях передбачає добротність і затишок. А якщо йдеться безпосередньо про кухню, то створення такого стилю потребує витриманості, функціональності та високої якості. І у випадку, коли власник кухні схиляється до вибору такого стилю, він повинен передусім переконатися в тому, що площа кухні дозволить втілити в життя всі основні риси цього стилю, а приміщення буде досить просторим. І якщо ваша кухня дозволяє розмістити меблі та інші предмети інтер'єру, замовити виготовлення кухонного гарнітуру на замовлення в англійському стилі завжди можна звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має власне виробництво та завжди готова запропонувати своїм клієнтам високу якість за прийнятною вартістю.

Зробити замовленняОсобливості стилю


Англійський стиль можна сміливо віднести до класичного спрямування в дизайні інтер'єрів. Помірність і елегантність цього напряму протягом багатьох років цінується людьми різного віку. А кухня, оформлена в англійському стилі, не втрачатиме своєї актуальності навіть із приходом нових та цікавих модних тенденцій.


Відмінні риси


Слід відразу ж відзначити, що кухня, виконана в англійському стилі, завжди асоціюватиметься з респектабельністю та високим статусом господарів. У такій кухні, все до дрібниць буде підкорятися суворій симетрії. На такій кухні буде місце лише для необхідних та функціональних предметів.Така кухня і її оформлення завжди прагне класичних канонів, і при цьому в ній немає місця зайвому пафосу або кидкості. Кухонний гарнітур в англійському стилі матиме чіткі та плавні форми, а декоративне оздоблення має бути помірно вишуканим та продуманим до дрібниць.


Матеріали та облицювання


Англійський стиль завжди виглядає добротно та дорого в основному тому, що при виготовленні кухні використовуються тільки натуральні та якісні матеріали. Особлива увага при виготовленні приділяється якості дерева як основного матеріалу для виготовлення. При цьому переважно використовувати масиви порід вищої якості - горіх, дуб, бук. Захисні фартухи та стільниці в робочих зонах виконуються зі штучного та натурального каменю. Такі рішення роблять інтер'єр кухні в англійському стилі довговічним та дуже практичним.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.