Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Плитка в стилі печворк для кухні

Ідеї ​​для кухні: плитка на фартуху в стилі пэчворк

Сучасні дизайнери постійно працюють над новими стилями, щоб зробити інтер'єр кухні оригінальним та красивим. Тому нові тренди з'являються із величезною швидкістю. Кухня в стилі пэчворк – це унікальний у своєму роді дизайн, який завжди буде розвиватися та адаптуватись до нових умов. Можна використовувати вже готову плитку або підбирати зразки самостійно. Це навіть можуть бути залишки попередніх ремонтів, головне – вміння правильно комбінувати.


Використання керамічної плитки в інтер'єрі кухні додає їй барвистості та насиченості. Печворк викладають у вигляді мозаїки. Різнокольорові модулі, зібрані в певному порядку, утворюють клаптикову картинку. Тут також важливий розмір плитки – якщо у вас велика простора кухня – можете використовувати великі елементи, вони частково зменшать площу. А якщо у Вас кухня невеликих розмірів - краще використати дрібну плитку, тим самим візуально додавши інтер'єру простору.

Зробити замовлення


Бажаєте змінити свою кухню та додати їй новий та стильний зовнішній вигляд? Кухня на замовлення від Іванова Меблі - найправильніше рішення. Власне виробництво та кваліфіковані майстри дають можливість розробити дизайн-проект з урахуванням усіх Ваших побажань.


Як вибрати стиль плитки

  • Авангард. Це часто несиметричні модулі, які забарвлені у яскраві кольори та мають чіткі контури.
  • Барокко. Акуратні малюнки у пастельних тонах.
  • Готика. Це переважно суворі лінії.
  • Класицизм. У цьому випадку плитка може бути будь-якої форми, але не можна додавати портрети чи фотографії.Печворк тільки підкреслює класичний інтер'єр, це не характеризує його риса.

Корисні поради


Щоб оптимально використовувати гроші, рекомендуємо вибирати плитку з можливістю як вертикального, так і горизонтального розташування. Діагональний спосіб забере більше модулів. Якщо ви хочете надовго зберегти естетичний вигляд плитки, а також запобігти утворенню швів та різних дефектів, обробіть її розчинами від грибка та плісняви.
За допомогою такого напрямку як пэчворк, створюються незвичайні дизайнерські рішення, тому у Вас є хороша можливість втілити в реальність будь-яку задумку та ідею.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.