Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Переваги кухонного куточка

Кутник для кухні

Кухонний куточок давно не є новинкою серед товарів для кухні. Але незважаючи на це такий предмет меблювання має досить великий попит серед тих, хто вибирає меблі для кухні. Сучасна кухня є не тільки місцем для приготування їжі, але також і місцем відпочинку всієї родини і тому дуже важливо правильно організувати в цьому приміщенні зону роботи і зону відпочинку. Замовити виготовлення кухонного гарнітуру на замовлення можна звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має власне виробництво, завдяки чому може запропонувати клієнтам доступну вартість та високу якість меблів.

Зробити замовлення


Переваги використання кухонного куточка


Найпершою і найбільш очевидною перевагою розташування на кухні куточка замість обідньої групи є той факт, що він значною мірою заощаджує місце в цьому приміщенні. Сам по собі кухонний куточок займає мінімум місця незалежно від модифікації. Поєднання компактності та місткості робить куточок унікальним предметом меблювання. Такий універсальний гарнітур може ідеально підійти для облаштування не тільки кухні, але також їдальні або кухні-студії. Такі особливості як лаконічність форм та чіткість ліній, дають можливість вирішити таке питання, як зонування приміщення кухні. За допомогою правильного розміщення куточка можна вирішити навіть такі дизайнерські рішення, які ставлять у глухий кут навіть найсерйозніших професіоналів своєї справи.

Як вибрати відповідний куточок


Майбутній власник кухні, замовляючи всі меблі для цього приміщення на замовлення, може разом із кухонним гарнітуром замовити також виготовлення кухонного куточка. Це дає можливість підібрати такі меблі, які будуть повною мірою відповідати всім особливостям приміщення. Вона добре впишеться в місце кухні і не забере жодного зайвого сантиметра. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є куточки L-подібної форми, які чудово підходять до будь-якого планування. На другому місці за популярністю кухонний куточок П-подібної форми, але його не можна поставити на кожну кухню. Для такого рішення на кухні має бути як мінімум достатньо місця.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.