Меблі на замовлення
Кухні на замовлення
от
20 000
грн м.п.
Кухні на замовлення
dsl
13 000
грн м.п.
Дізнатися вартість
Меблі » Статті » Робочий трикутник на кухні

Чи обов'язково використовувати робочий трикутник на кухні

Одне з основних правил ергономічного розміщення об'єктів на кухні говорить про те, що робоча поверхня, мийка і плита є основними складовими цього приміщення і повинні бути вершинами добре відомого всім кухонного трикутника. Цю формулу вивели фахівці з Німеччини ще 1920 року. Але сьогодні робоча поверхня все частіше і частіше стає на один рівень з плитою і мийкою, а на місці порожньої вершини мають холодильник. Придбати якісний та сучасний кухонний гарнітур на замовлення, яке відповідатиме всім вимогам ергономіки, можна звернувшись до послуг компанії Ivanovamebli. Компанія має власне виробництво та може запропонувати своїм клієнтам відмінну якість за прийнятною вартістю.

Зробити замовлення

Логіка та послідовність


Спочатку варто відзначити, що правило робочого трикутника є досить актуальним і в наші дні. Можливо в деяких ситуаціях від нього і є сенс відмовитися, але точно не варто жертвувати робочим трикутником в ім'я новаторства. Сам трикутник є логічною послідовністю – дістав у холодильнику продукт, помив його в мийці, відправив на плиту. Площа середньостатичної кухні у звичайній квартирі передбачає планування Г-подібного типу. І для такої кухні складно вигадати рішення краще, ніж робочий трикутник.


Планування та робочий трикутник


При певному збігу обставин навіть досвідченому дизайнеру може бути досить складно реалізувати на кухні робочий трикутник.Так буває, що планування просто не дозволяє виводити певні точки, і тоді схему ергономіки доводиться переписувати заново. Зрозуміло, можна погодити перепланування кухні, але часто це займає занадто багато часу. У такому разі найлегше замовити виготовлення кухні на замовлення, яка відповідатиме всім вимогам та особливостям приміщення. Професійні виробники меблів знають масу варіантів удосконалення кухонного інтер'єру за її допомогою.

Оформи заявку зараз

отримай авторський дизайн в подарунок

заповніть це поле

наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.